horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Znajoma koleżanka w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż jej.

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dawnych znajomych. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje wyjazdu. W weekend naucz się uczciwie dzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń.

Nadszedł okres, żeby rozpocząć głośno pokazywać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 67. Plany będą działy się w gwałtownym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Złym sygnałem może okazać się roślina na zdjęciu u znajomego. Pij rozsądne ilości kawy, wbrew pozorom płyny od czasu do czasu działają w niewielkim stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że spełnienie zamiarów będzie mocno przyspieszone.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Doświadczysz, iż przez wsparcie rodziców nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Osoby nie będące w związku spod znaku Bliźniąt w najbliższym czasie będą miały sposobność na poznanie partnera na długie lata. Masz niepowtarzalną możliwość podreperować nie tylko własne samopoczucie, lecz też więzi z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Ten tydzień dla Bliźniąt to start niepowtarzalnego rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. Bliźnięta mają na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Jeżeli sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych pomocy. Niedługo zaistnieje w twojej głowie wola zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy. ...
więcej i więcej »

stopka