horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na życie zawodowe.

W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie rozdzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. Nie przesiaduj godzinami przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w góry. Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu.

Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy znajomych nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Bliźniętom, w najbliższym czasie nie planuje być tak hojny, przygotuj się na duże rozgoryczenie.

Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz małą szansę znaleźć pewien, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od znajomych zrozumienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. W przyszłym tygodniu czeka Cię fizyczna podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka osób będzie właściwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz, który zazwyczaj przynosi powodzenie Bliźniętom, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak łaskawy, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 1 0. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz nikłą nadzieję odnaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do skomplikowanej mandali którą jest twój własny świat. W najbliższym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Plany będą dziać się w niespodziewanym czasie, tak jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy przyjaciół. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka