horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Złym sygnałem będzie pęk kluczy w ręku przyjaciółki. O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Bliźnięta mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały.

Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. Znaki na niebie oznajmiają, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Pluton, który systematycznie przynosi pomyślność Bliźniętom, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na wielkie rozczarowanie.

Autorytatywna koleżanka w najbliższym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić przyjaźni pomóż jej. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym tygodniu będą miały szansę na znalezienie partnera na całe życie. Masz pewną nadzieję odszukać pojedynczy, poszukiwany element do ciekawej układanki którą jest twoja rodzina.

W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej zagospodarować swój wolny termin na odpoczynek. Wspólne działanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Pluton zapowiada zwiększone szansę na sukces. Oczekuj ciekawej przygody ze strony znajomego z zagranicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę do lasu. Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Byk ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Oczekuj miłej przygody ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Dla Bliźniąt ten tydzień to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Rak Najbliższy czas w firmie Raka, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień okaże się dla Raka wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Słońce nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. ... więcej i więcej »

Panna Pannie nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Waga Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 77. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wagi zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w ciekawym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przyszły tydzień dla Koziorożca to start unikalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz dużym zmianom planów. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Za parę dni będzie miała miejsce umysłowa podróż, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena ludzi jest projekcją. Pij mniej kawy, pamiętaj że, płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Znaki na niebie pokazują, że Bliźniętom teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Masz teraz sposobność poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz też więzi z przyjaciółmi. Bliźnięta mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Na weekend spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W głowie Bliźniąt narodzą się świeże idee finansowe. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć należy zdecydować się na uczucia. Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Słońce ułoży się w takim położeniu względem Merkurego że zrealizowanie zamiarów może okazać się bardzo ułatwione. Bliźniętom będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

stopka