horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wagi

W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Dobrym sygnałem będzie szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz.

Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da o sobie znać mocnym wpływem.

Księżyc znajdzie się w takim układzie do Neptuna że spełnienie planów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych.

Tydzień sprzyja zmianom w życiu i małym zmianom planów. W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten czas. Jowisz, który zazwyczaj przynosi szczęście Bliźniętom, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie duże rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Bliźnięta mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Jowisz w kompozycji wraz z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Bliźniętom nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor zielony, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. W sobotę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pozycja centralna Neptuna w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bliźniętom będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno czwartek. Pluton, który systematycznie dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak hojny, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

stopka