horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wagi

Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty.

Spotęgowane wpływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. O Bliźniętach, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości.

Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Masz nikłą szansę zobaczyć pojedynczy, brakujący element do skomplikowanej układanki którą jest twoja rodzina. Bliźniętom niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i małym modyfikacjom celów. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno środa. Znaki na niebie mówią, że Bliźniętom teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedobrym omenem stanie się stara książka w ręku znajomego. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. Wenus, który systematycznie dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień w pracy Bliźniąt, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień będzie dla Bliźniąt wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor biały, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 1. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Sobota to właściwy czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Znajoma kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozycja centralna Wenus w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Jeżeli niedawno dosięgły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać z dzieckiem. W głowie Bliźniąt narodzą się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka