horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wagi

Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia.

Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz informacji. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, toteż zwracaj szczególną uwagę na jagody, one mogą dać Ci dużo energii. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu.

Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć należy zaangażować emocje. W środę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany w tym dniu. Niebawem czeka Cię umysłowa wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja opinia przyjaciół jest niesprawiedliwa.

Zaprzestań roztrząsać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być użyteczne. Piątek to właściwy czas do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz właśnie szansę uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, lecz też relacje z rodziną. Nadejdzie wkrótce okres, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Piątek to właściwy termin do samotnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dobrym omenem stanie się roślina w ręku osoby, którą lubisz. Zanotuj sobie aby do soboty zrealizować wszelkie znaczące kwestie. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Zmiany będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Ponieważ sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych przykrości. Bliźnięta mają na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Słońce pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Masz jedyną możliwość podreperować nie tylko własne nastawienie, lecz również więzi z rodziną. ...
więcej i więcej »

stopka