horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wagi

Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na wypoczynek.

Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od lat na to czekały. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyznania. Tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Bliźniąt wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności.

zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty podróży. Możesz spodziewać się towarzyskiej wizyty bliskiego z innego miasta. Bliźnięta mają w tym tygodniu słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych.

Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy rodziny. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 81. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na poziomki, one mogą pozbawić Cię energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wenus nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Nadszedł czas, by rozpocząć inaczej wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie na pewno czwartek. Pozycja centralna Plutona w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. Doświadczysz, że przez wsparcie kolegów nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W poniedziałek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym dniu. Zanotuj sobie by do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Masz pewną szansę odszukać ważny, brakujący kawałek do pięknej mozaiki którą jest twój własny świat. ...
więcej i więcej »

stopka