horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wagi

Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. W czwartek w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania w tym dniu.

Jeżeli sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych pomocy. Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wola przemian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię zakupy. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem.

Nie oczekuj niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. W środę nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Merkury oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie czwartek. Wenus pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Masz nikłą nadzieję odszukać ważny, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Wydarzenia będą działy się w powolnym tempie, jakby od dawna na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zanotuj sobie by do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś ostatnim czasy. Przestań analizować dawne zdarzenia, natomiast zauważ przyszłość, i podtrzymuj koneksje, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Urana że spełnienie zamiarów może okazać się mocno utrudnione. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to zaczątek nowego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. nadchodzącym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje spotkania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Za parę dni odbędzie się duchowa wyprawa, dzięki której pojmiesz, iż Twoja opinia niektórych osób jest nieprawdziwa. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka