horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Uważaj by pić inne ilości piwa, wbrew pozorom napoje czasami oddziaływują bezpośrednio na Twój spokój wewnętrzny. Plany będą działy się w szybkim czasie, jakby od dawna na to czekały. Działasz tak niestandardowo, że inni nie potrafią cię zrozumieć.

W tym tygodniu naucz się uczciwie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. Jeżeli marzysz o kupnie domu, to właśnie jest na to doskonały okres na tego typu działania. O Bliźniętach, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy.

Gwiazdy mówią, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu majątku. Przychodzi dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie znaczące zagadnienia. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Nawet jeśli niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Bliźniętom będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dlatego, że sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Finansowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Bliźniętom słabo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Zastanawiasz się tak szybko, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. Choćby ostatnio dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

stopka