horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Urana że spełnienie planów będzie nieznacznie ułatwione. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż przy pomocy znajomych nie mają rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele.

W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może środa.

Niedobrym znakiem może być portfel w torbie znajomego. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu spędzać w pracy. W myślach Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przekonasz się, że dzięki pomocy koleżanek nie mają rzeczy niemożliwych do załatwienia. Czeka na Bliźnięta teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Przestań wspominać przeszłość, a dojrzyj to co teraz, i podtrzymuj układy, ponieważ niebawem mogą być przydatne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dlatego, że sami się nie szanujemy nie oczekujmy od innych zrozumienia. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 3. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny bo wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie wtorek. Nawet jeśli niedawno trapiły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób będzie fałszywa. Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ...
więcej i więcej »

stopka