horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. Tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Bliźniąt wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy.

Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na grejpfruty, te owoce mogą dostarczyć ci dużo mocy. Staraj się pić rozsądne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają efektywnie na Twoje samopoczucie. Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na krótką przechadzkę w góry.

Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz też kontakty z przyjaciółmi. Bliźnięta mają zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w piątek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz dużym modyfikacjom zamiarów.

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że małe zadania które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. W nadchodzącym tygodniu próbuj więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe idee finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Bliźniąt wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to doskonały okres na takie decyzje. W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na rekreację. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Staranność i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zmian. Przekonasz się, że dzięki wsparciu przyjaciół nie mają spraw niemożliwych do spełnienia. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Znaki na niebie oznajmiają, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie szacunku. Pamiętaj by do soboty pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Opatrzność być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Uważaj by pić rozsądne ilości wody, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu działają w niewielkim stopniu na Twój spokój wewnętrzny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Merkury w kombinacji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

stopka