horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na spacer.

Przestań rozpamiętywać to co było, a doceń przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo już za parę dni mogą być pomocne. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom planów. Saturn w kompozycji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Zmieniasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na krótką wędrówkę po lesie.

Dla Bliźniąt ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. Mars, który często przynosi szczęście Bliźniętom, w zbliżającym się okresie nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie duże niepowodzenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dobrym omenem stanie się element biżuterii w samochodzie umundurowanego człowieka. Zmieniasz się tak długo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Merkury w kompozycji z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Bliźniąt ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz dużym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Bliźniętom umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje spotkania. Przekonasz się, iż przez wsparcie kolegów nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bliźniętom będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i małym modyfikacjom celów. ...
więcej i więcej »

stopka