horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę.

Osoby nie będące w związku spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Autorytatywna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić znajomości pomóż jej. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych.

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Uczuciowo najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. Ten tydzień dla Bliźniąt to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości lub informacji.

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Egzaltacja Marsa w znaku Bliźniąt która niedawno miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem mają możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię znajomości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę po lesie. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. Zapamiętaj by do soboty wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. Sobota to odpowiedni czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Układy konstelacji mówią, że Bliźniętom teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na życie codzienne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, to jest to idealny etap na wiążące wyzwania. Choćby w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Znaki na niebie oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. ...
więcej i więcej »

stopka