horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta przekona się, że przy pomocy znajomych nie mają kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Merkurego masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Bliźniętom nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Poczujesz, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna spodziewanych roszad. Bliźnięta mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy.

Słońce znajdzie się w takim układzie do Urana że wykonanie planów będzie ułatwione. Najbliższy tydzień w pracy Bliźniąt, okaże się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy tydzień stanie się dla Bliźniąt bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Finansowo najbliższe dni będą okresem na zmiany.

Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji układu planet możesz liczyć na poprawę. W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Tydzień sprzyja robieniu porządków i niespodziewanym zmianom celów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę do lasu. Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Byk ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Oczekuj miłej przygody ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Dla Bliźniąt ten tydzień to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Rak Najbliższy czas w firmie Raka, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień okaże się dla Raka wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Słońce nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. ... więcej i więcej »

Panna Pannie nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Waga Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 77. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wagi zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w ciekawym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przyszły tydzień dla Koziorożca to start unikalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz dużym zmianom planów. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Za parę dni będzie miała miejsce umysłowa podróż, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena ludzi jest projekcją. Pij mniej kawy, pamiętaj że, płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zapamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Masz obecnie sposobność wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, lecz także znajomości z rodziną. Pluton sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na ananasy, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to znakomity moment na wiążące działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie piątek. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Mars oraz Merkury oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Bliźniętom niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno zapowiadanych roszad. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się oddalić emocje. ...
więcej i więcej »

stopka