horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. Bliźniętom szczególnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem na zmiany. Jeśli myślisz o własnej firmie, to jest to idealny czas na takowe działania. Za parę dni będzie miała miejsce krótka wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia przyjaciół jest niepoprawna.

Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej piątek. Skończ roztrząsać przeszłość, a dojrzyj teraźniejszość, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. Bliźnięta mają nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu.

Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. Oczekuje na Bliźnięta teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć należy odrzucić uczucia. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwracaj teraz uwagę na truskawki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pozytywnym znakiem będzie portfel w samochodzie znajomego. Za parę dni będzie miała miejsce ważna podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka ludzi jest fałszywa. O Bliźniętach, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany o tej porze. Choćby w ostatnich dniach trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. nadchodzącym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dobrym sygnałem może okazać się szklanka wina na zdjęciu u przyjaciółki. Nie przesiaduj do późna przed laptopem, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę do parku. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Saturn nie pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W poniedziałek wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

stopka