horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. W piątek rano szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie.

Bliźnięta mają w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. W przyszłym okresie nie polecane jest rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na podróże. Niedługo czeka Cię ważna wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa.

Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Urana że zrealizowanie zamiarów może okazać się mocno przyspieszone. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 17.

Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Bliźniętom nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć należy oddalić dotychczasowe przekonania. Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Bliźniętom długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie mają rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Nadchodzi dzień, by rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać własne przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadszedł dzień, żeby zacząć aktywnie wyrażać swoje uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. W sobotę rano szczęście nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Bliźniąt krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na życie intymne. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Jeżeli myślisz o nowej pracy, to jest to świetny okres na takie postanowienia. ...
więcej i więcej »

stopka