horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego.

Jeżeli sami się nie szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

We wtorek po południu Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje plany o tej porze. Zanotuj sobie aby do piątku zrealizować wszelkie ważne kwestie. Opatrzność przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w poprzednich dniach . W weekend postaraj się rozmyślnie podzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań.

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Gwiazdy oznajmiają, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia. Mars, który przeważnie dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus, który często przynosi dobrą passę Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie piątek. Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Ważna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień nie sprzyja wyjazdom i dużym modyfikacjom celów. Jowisz w kombinacji z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na kwestiach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 2 0. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zmian. Zapamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie ważne rzeczy. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

stopka