horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Tydzień sprzyja wyjazdom i ostrożnym modyfikacjom celów. O ile marzysz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały czas na takie postanowienia. Dlatego, że sami się gubimy oczekujmy od pozostałych zrozumienia.

Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Finansowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Bliźniąt wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmiany będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Jeśli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się tygodniu próbuj dużą ilość czasu spędzać w pracy. W myślach Bliźniąt pojawią się nowe idee zarobkowe. Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na aktywną przechadzkę w teren. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być przyczyną od dawna spodziewanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uczysz się tak długo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj by do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące zagadnienia. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to jest to znakomity moment na takowe działania. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka