horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna na to czekały.

Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na całe życie. Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem mają możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju.

Tydzień sprzyja robieniu porządków i dużym zmianom celów. Dobrym znakiem może być element biżuterii na stole u znajomego. O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet.

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na maliny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Jeżeli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to wspaniały moment na wiążące działania. Jowisz w kombinacji z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Bliźniętom słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną dawno oczekiwanych zmian. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Choćby niedawno dosięgły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś liczyć na poprawę. Jeśli sami się szanujemy spodziewajmy się od znajomych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Najlepsza liczba na ten tydzień to 21. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie na pewno poniedziałek. Wenus, który przeważnie przynosi pomyślność Bliźniętom, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość czasu spędzać z dzieckiem. W głowie Bliźniąt narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka