horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Ryby

Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Niedobrym sygnałem może okazać się drobna moneta na stole u przyjaciółki.

Za parę dni odbędzie się długa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia ludzi jest słuszna. Przekonasz się, iż przez wsparcie rodziców nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Bliźniętom będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia.

Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Pluton, który częstokroć przynosi szczęście Bliźniętom, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak dobry, czeka Cię spore niepowodzenie. Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę do parku.

Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z zagranicy. Masz pewną szansę znaleźć pewien, poszukiwany kawałek do delikatnej mandali którą stanowi twoja rodzina. We wtorek rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania o tej porze.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko pojąć powinno się zaangażować uczucia. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która niedawno się wydarzyła już niedługo da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Masz dużą szansę zobaczyć jeden, pasujący kawałek do pięknej mozaiki którą stanowi twoje życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień sprzyja robieniu porządków i ostrożnym zmianom zamiarów. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Plany będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Bliźniętom nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne przypadłości to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozytywnym omenem okaże się zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych możesz spodziewać się poprawy. Zwróć uwagę by pić choćby minimalne ilości wina, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ niematerialnie na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

stopka