horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Ryby

Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. Bliźniętom nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Niedobrym znakiem może okazać się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. W sobotę rano dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym dniu. W najbliższych dniach naucz się rozsądnie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji.

Niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Możesz spodziewać się niespodziewanej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. Zakończ rozgrzebywać dawne dzieje, a dojrzyj to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub doświadczeń. Sobota to właściwy termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. O ile marzysz o kupnie domu, aktualnie jest na to idealny moment na wiążące postanowienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomidory, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy. Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Bliźniętom szczególnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Bliźniętom, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka