horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Ryby

Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Czeka na Bliźnięta teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy wziąć pod uwagę uczucia.

Przychodzi okres, żeby rozpocząć głośno uzewnętrzniać swoje uczucia. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pozycja centralna Wenus w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym działaniem. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać w domu. W głowie Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe.

Plany będą dziać się w szybkim czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Pamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem.

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. Jeżeli sami się gubimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. Skończ przywoływać dawne zdarzenia, a dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. Wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wędrówka, podczas której pojmiesz, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Zaprzestań rozpamiętywać to co było, a dostrzeż to co teraz, oraz dbaj o układy, gdyż lada dzień mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie postanowień może okazać się mocno utrudnione. Dla Bliźniąt ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz małą nadzieję zobaczyć jeden, poszukiwany element do delikatnej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości soków, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ bezpośrednio na Twoje zachowanie. Gwiazdy mówią, że Bliźniętom teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ...
więcej i więcej »

stopka