horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Ryby

Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały.

Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie niewątpliwie czwartek. Merkury w zestawieniu z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty.

Ważna kobieta w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu przebywać w pracy. W myślach Bliźniąt narodzą się świeże idee finansowe. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać.

Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Doświadczysz, iż przez wsparcie najbliższych nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany w tym dniu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, to jest na to świetny etap na takowe decyzje. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmieniasz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek nowego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i informacji. Dobrym znakiem okaże się drobna moneta w szufladzie członka rodziny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz w koniunkcji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wiele znaczącym znakiem będzie pęk kluczy w szufladzie starego człowieka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. Staranność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ...
więcej i więcej »

stopka