horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Ryby

Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer.

Bliźnięta mają w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. W niedzielę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty.

Nie siedź zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę w góry. Ponieważ sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Bliźniętom długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, że z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty.

Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. Astrologiczne obliczenia mówią, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Ważna postać w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości pomóż jej.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na zawsze. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotka Bliźnięta głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zanotuj sobie by do soboty zrealizować wszelkie istotne zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie troski, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Nadszedł dzień, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący czas w firmie Bliźniąt, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień stanie się dla Bliźniąt bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na ananasy, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na kwestiach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

stopka