horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Raka

Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Przekonasz się, że dzięki wsparciu najbliższych nie mają rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno pomóc w utracie majątku. W zbliżającym się tygodniu postaraj się większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Bliźniąt pojawią się nowe idee finansowe. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz małym modyfikacjom planów.

Merkury w koniunkcji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. O Bliźniętach, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Neptun sprzyja w załatwianiu spraw osobistych.

Jeśli myślisz o nowej pracy, aktualnie jest na to idealny czas na takowe działania. Bliźniętom niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na ananasy, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. Gwiazdozbiór Bliźniąt krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na życie bliskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości soków, pamiętając że, napoje od czasu do czasu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Złym omenem może okazać się szklanka wina na zdjęciu u osoby, którą lubisz. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun i Uran zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem straconych nadziei. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe przygody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która niedawno miała miejsce już niedługo da się odczuć słabym oddziaływaniem. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Bliźniętom długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie mają pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Merkurego masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

stopka