horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Raka

Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem na zmiany.

Pij nieco więcej mleka, wbrew przekonaniom napoje czasami działają znacząco na Twoje ciało. Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i informacji. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych.

W poniedziałek rano szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania w tym dniu. Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem mają szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Złym sygnałem może być drobna moneta w torbie przyjaciółki. Masz obecnie szansę wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz także więzi z bliskimi. Bliźnięta mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy czas w firmie Bliźniąt, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień stanie się dla Bliźniąt wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Nie siedź wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę do lasu. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego zbliżający się tydzień, da Bliźniętom długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Merkurego masz szansę na czas ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na maliny, te owoce mogą pozbawić Cię energii. Przygotuj się szybko na sobotę, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zakończ analizować minione czasy, a zauważ teraźniejszość, oraz podtrzymuj znajomości, bo lada dzień mogą być pomocne. Masz właśnie sposobność wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, ale również relacje z bliskimi. Bliźnięta mają tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w poniedziałek chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wspólne wpływanie na siebie planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. ...
więcej i więcej »

stopka