horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Raka

Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje.

Wspólne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Wydarzenia będą przebiegać w niespodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Układy konstelacji mówią, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu pieniędzy.

W nadchodzącym okresie postaraj się większość czasu przebywać z dzieckiem. W głowie Bliźniąt narodzą się nowe idee zarobkowe. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać.

Jeśli sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz dużym modyfikacjom zamiarów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. W czwartek rano Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie środa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Wenus w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. Niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

nadchodzącym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Zmieniasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją ci pomóc. Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka