horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Raka

Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością czwartek.

W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na rekreację. Jeśli sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku.

Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. Masz małą szansę zobaczyć pojedynczy, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe drobiazgi które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

W nadchodzącym okresie próbuj dużą ilość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Bliźniąt narodzą się świeże idee finansowe. Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Sobota to właściwy czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Plany będą działy się w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Merkury sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od innych zrozumienia. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W najbliższym czasie będzie miała miejsce fizyczna wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół będzie projekcją. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, lecz też układy z przyjaciółmi. Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to zaczątek niepowtarzalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej piątek. Wspólne działanie na siebie planety Mars i Uran zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Masz jedyną perspektywę uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także kontakty z bliskimi. ...
więcej i więcej »

stopka