horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Raka

W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju.

Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom celów. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Neptun i Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Rozmyślasz się tak długo, że inni nie mogą cię zrozumieć. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe idee zarobkowe. Egzaltacja Plutona w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać pozytywnym działaniem.

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu szacunku. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co wpłynie na sprawy intymne. Ważna koleżanka w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej odmów jej.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę po lesie. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością czwartek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W niedzielę rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany na ten dzień. Masz minimalną nadzieję odnaleźć jeden, brakujący kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twoja praca. Nie siedź wiecznie przed komputerem, lepiej idź na krótką przechadzkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

stopka