horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny

Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. Pluton, który przeważnie dostarcza powodzenie Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie będzie tak dobry, czeka Cię spore rozczarowanie.

Nadchodzi czas, by zacząć głośno uzewnętrzniać swoje myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Wydarzenia będą działy się w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina.

Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz i Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 6.

Już niedługo zaistnieje w twojej głowie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyznania. Zmieniasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą ci pomóc. O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Słońce ustawi się w takim układzie względem Saturna że wykonanie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wenus, który zazwyczaj przynosi szczęście Bliźniętom, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię spore rozgoryczenie. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci , ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W tym tygodniu naucz się uczciwie dzielić swój czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Bliźnięta mają nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Dobrym znakiem może być szklany przedmiot w torbie dziecka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. W wtorek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej czwartek. ...
więcej i więcej »

stopka