horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny

W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Na weekend spróbuj sprawiedliwie rozdzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji.

Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz informacji. Merkury w układzie wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje.

Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz także układy z rodziną. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na ananasy, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii.

Pewna postać w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić przyjaźni pomóż jej. Układy konstelacji oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, jakby od dawna na to czekały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i informacji. Zapamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Nie przesiaduj do późna przed laptopem, lepiej udaj się na długą wędrówkę po parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Choćby w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje wyjazdu. Zmiany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start niepowtarzalnego okresu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz doświadczeń. Gwiazdy oznajmiają, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. Masz jedyną perspektywę wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też znajomości z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie siedź wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na szybką przechadzkę do parku. Jeżeli myślisz o nowej pracy, to jest to idealny etap na takie decyzje. Dlatego, że sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. ...
więcej i więcej »

stopka