horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny

Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy.

Znaki na niebie oznajmiają, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 49.

W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. Nadchodzący czas w firmie Bliźniąt, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Bliźniąt bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Nadszedł okres, by rozpocząć pokazywać własne myśli. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pij nieco więcej wina, wbrew przekonaniom napoje czasami oddziaływują niematerialnie na Twoje samopoczucie. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno piątek. Jeżeli sami się cenimy oczekujmy od innych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niebawem przydarzy Ci się ważna wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie niesprawiedliwa. Piątek to właściwy czas do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Ważna osoba w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 76. Wkrótce będzie miała miejsce długa wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka niektórych osób jest słuszna. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień sprzyja zmianom w życiu i ostrożnym modyfikacjom planów. W nadchodzącym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Pamiętaj aby do niedzieli wykonać wszelkie istotne formalności. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

stopka