horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny

Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Zmiany będą dziać się w łagodnym tempie, jakby od lat do tego się przymierzały.

Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy czas w pracy Bliźniąt, stanie się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Bliźniąt wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Neptun sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich.

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Materialnie nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty.

Bliźniętom będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 32. Uważaj by pić choćby minimalne ilości herbaty, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoje samopoczucie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. W sobotę wieczorem układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania o tej porze. Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start unikalnego etapu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek unikalnego okresu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Przyszedł okres, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Już niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem mają szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w środę chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Masz małą nadzieję znaleźć ważny, brakujący element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bliźnięta mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Zapamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta poczuje, iż z pomocą znajomych nie mają rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

stopka