horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny

Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Najbliższy tydzień w pracy Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy.

W poniedziałek wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym czasie. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem dużych szans. Zanotuj sobie by do soboty załatwiać wszelkie istotne rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach .

W najbliższym czasie narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem mają możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Bliźniętom, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozgoryczenie. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie mają rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Masz pewną szansę zobaczyć pewien, pasujący kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twoja praca. O Bliźniętach, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 74. Jowisz, który częstokroć dostarcza szczęście Bliźniętom, w najbliższym okresie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz minimalną szansę znaleźć ważny, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie. Przestań wspominać minione czasy, natomiast dostrzeż przyszłość, oraz podtrzymuj układy, bo niebawem mogą być użyteczne. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać słabym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się okresie staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz liczyć na poprawę. W sobotę rano dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny bo sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na porzeczki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Konstelacja Bliźniąt chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Uranem co wpłynie na sprawy rodziny. ...
więcej i więcej »

stopka