horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Panny

O ile marzysz o własnej firmie, to teraz jest na to genialny czas na takowe decyzje. Pij choćby minimalne ilości piwa, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu mają wpływ bezpośrednio na Twoje ciało. Masz teraz szansę podreperować nie tylko własne nastawienie, ale także znajomości z bliskimi.

Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start unikalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Gwiazdy oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego idź na długą przechadzkę do lasu.

Oczekuje na Bliźnięta głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo pojąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Finansowo nadchodzące dni będą okresem straconym. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na dobre i na złe.

Jowisz, który zazwyczaj dostarcza powodzenie Bliźniętom, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Cię spore niepowodzenie. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym zmianom celów. Ważnym omenem okaże się stara książka na stole u dziecka.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę do lasu. Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Byk ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Oczekuj miłej przygody ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Dla Bliźniąt ten tydzień to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Rak Najbliższy czas w firmie Raka, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień okaże się dla Raka wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Słońce nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. ... więcej i więcej »

Panna Pannie nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Waga Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 77. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wagi zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w ciekawym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przyszły tydzień dla Koziorożca to start unikalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz dużym zmianom planów. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Za parę dni będzie miała miejsce umysłowa podróż, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena ludzi jest projekcją. Pij mniej kawy, pamiętaj że, płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwróć teraz uwagę na morele, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo pojąć należy wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Bliźnięta mają na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Piątek to dobry termin do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Masz obecnie możliwość wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Ponieważ sami się nie szanujemy spodziewajmy się od znajomych szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka