horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Lwa

Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. W środę nieznajomy zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Nie siedź wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę nad wodę. Przestań analizować minione czasy, natomiast doceń przyszłość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż niedługo mogą być przydatne.

W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu układu planet powinieneś spodziewać się poprawy.

Pozytywnym omenem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciela. Jeśli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące postanowienia. Zapamiętaj by do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pozycja centralna Merkurego w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już teraz da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy rodziny. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, że z pomocą znajomych nie mają pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swojecele. Ten tydzień dla Bliźniąt to start unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmieniasz się tak szybko, że inni nie mogą ci pomóc. Zwróć uwagę by pić nieco mniej herbaty, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu wpływają efektywnie na Twoją aurę. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiany będą działy się w niespodziewanym tempie, jakby od dawna na to czekały. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Masz właśnie szansę wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz też układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

stopka