horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Lwa

Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Saturn w układzie z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Bliźniętom raczej słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Pamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś w poprzednich dniach . Nadszedł czas, żeby zacząć głośno wyrażać swoje emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Masz małą nadzieję zobaczyć pewien, brakujący element do delikatnej układanki którą stanowi twoja praca. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej poniedziałek. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz pielęgnuj koneksje, bo niebawem mogą być użyteczne.

Bliźnięta mają tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się początkiem dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Marsa że wykonanie zamiarów może okazać się mocno opóźnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce znajdzie się w takim położeniu do Neptuna że wykonanie zamiarów okaże się utrudnione. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. Najbliższy czas w firmie Bliźniąt, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy czas okaże się dla Bliźniąt bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Bliźnięta mają nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, dlatego zwróć uwagę na mandarynki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Bliźniętach, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Pozytywnym omenem okaże się szklany przedmiot w samochodzie członka rodziny. Oczekuj miłej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta. ...
więcej i więcej »

stopka