horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Lwa

Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, da Bliźniętom długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swojecele. Mars, który częstokroć przynosi powodzenie Bliźniętom, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na cytryny, one mogą dać Ci dużo energii.

Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub doświadczeń. Oczekuje na Bliźnięta głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Przyszedł czas, by zacząć inaczej pokazywać własne emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

W poniedziałek w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany o tej porze. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni pomóż tej osobie. Osoby nie będące w związku spod znaku Bliźniąt w najbliższym czasie będą miały sposobność na spotkanie partnera na zawsze.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce ustawi się w takim położeniu do Saturna że spełnienie zamiarów może okazać się mocno przyspieszone. Sobota to odpowiedni czas do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że małe drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Plany będą przebiegać w łagodnym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym zmianom planów. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Możesz spodziewać się niespodziewanej niespodzianki od gościa z zagranicy. Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje podróży. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

stopka