horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Lwa

Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości.

Osoby nie będące w związku spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na poznanie partnera na długie lata. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. W niedzielę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania w tym dniu.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, iż przy pomocy rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. W najbliższym czasie czeka Cię długa wędrówka, podczas której zrozumiesz, iż Twoja krytyka ludzi będzie niepoprawna. Nadejdzie wkrótce okres, by zacząć inaczej pokazywać własne uczucia. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty podróży. Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Bliźniętom wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W nadchodzącym tygodniu naucz się uczciwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. Jeśli sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych przykrości. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. W weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. Pewna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Złym znakiem może być odblask światła w szufladzie umundurowanego człowieka. W najbliższym czasie będzie miała miejsce ważna wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena ludzi jest fałszywa. Nadchodzi czas, żeby zacząć głośno pokazywać własne przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na ananasy, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. W przyszłym tygodniu nie polecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na sport. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

stopka