horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Lwa

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje.

Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas na nowe zakupy. Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj koneksje, bo już za parę dni mogą się przydać. Nie oczekuj niespodziewanej przygody ze strony znajomego z zagranicy.

Osoby nie będące w związku spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na długie lata. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z pewnością wtorek. Przyszedł czas, by zacząć wyrażać swoje uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Konstelacja Bliźniąt ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na życie rodziny. Znaki na niebie pokazują, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu pieniędzy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz obecnie perspektywę wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale również relacje z rodziną. O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Bliźniętom długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Bliźnięta poczuje, że z pomocą znajomych nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może być źródłem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W poniedziałek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przestań analizować to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Ten tydzień dla Bliźniąt to początek unikalnego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu staraj się dużą ilość godzin przesiadywać z dzieckiem. W myślach Bliźniąt pojawią się świeże pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka