horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. Tydzień w firmie Bliźniąt, stanie się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Bliźniąt wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności.

Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. Masz jedyną możliwość poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również więzi z bliskimi. Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę.

Przyszły tydzień dla Bliźniąt to zaczątek niepowtarzalnego okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz informacji. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor żółty, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie zamiarów będzie mocno przyspieszone.

Nie oczekuj niespodziewanej przygody ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Wzajemne działanie na Bliźnięta planety Mars i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Egzaltacja Plutona w znaku Bliźniąt która niedawno się wydarzyła już teraz wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Bliźniąt najbliższy tydzień to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Jowisz w zestawieniu wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać na siłowni. W głowie Bliźniąt pojawią się świeże idee zarobkowe. Plany będą działy się w gwałtownym czasie, jakby od dawna na to czekały. nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się niebawem awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się szybko na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Plany będą przebiegać w powolnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od pozostałych pomocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższych dniach naucz się uczciwie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem dużych szans. Dla Bliźniąt ten tydzień to okres spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

stopka