horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. Uczysz się tak szybko, że inni nie mogą cię zrozumieć.

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to zaczątek nowego okresu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub doświadczeń. Księżyc pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych.

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, to jest na to znakomity czas na takowe wyzwania. Saturn, który często dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię spore rozgoryczenie.

Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby sporo pojąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Wkrótce pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Wiele znaczącym sygnałem stanie się pęk kluczy na stole u przyjaciela.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Cię różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Wzajemne wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Bliźnięta mają nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Bliźnięta mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Saturn w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Jowisz pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Bliźniętom będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Działasz tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeśli sami się nie szanujemy oczekujmy od pozostałych przykrości. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. W wtorek znajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka