horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. Pewna koleżanka w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni pomóż jej.

tygodniu, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Wydarzenia będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat na to czekały. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie istotne formalności. Los przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie straty, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia .

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny bo wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. W najbliższym czasie odbędzie się fizyczna wędrówka, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia przyjaciół będzie właściwa. Nie oczekuj towarzyskiej niespodzianki od członka rodziny z innego miasta.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Materialnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku. Bliźniętom niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Bliźniętom długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta poczuje, że z pomocą przyjaciół nie mają kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Astrologiczne obliczenia mówią, że Bliźniętom teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Jowisz w kombinacji z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka