horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Układy konstelacji mówią, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie majątku. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć. Wkrótce przydarzy Ci się długa wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest niesprawiedliwa.

Bliźniętom przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w miłości, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Dla Bliźniąt najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację.

Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Jowisz, który systematycznie przynosi dobrą passę Bliźniętom, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Nadejdzie wkrótce okres, by rozpocząć głośno wyrażać swoje uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Masz sporą szansę znaleźć jeden, brakujący kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Słońce ułoży się w takim układzie do Urana że spełnienie postanowień będzie mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Finansowo najbliższe dni będą okresem dużych szans. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zakończ analizować to co było, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz dbaj o koneksje, bo lada dzień mogą być pomocne. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. Bliźnięta mają nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Jowisz w zestawieniu z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może być początkiem od dawna spodziewanych roszad. ...
więcej i więcej »

stopka