horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. Spróbuj tego tygodnia skupić się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny bo sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Wiele znaczącym omenem stanie się stara książka w samochodzie starego człowieka. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na grejpfruty, one mogą pozbawić Cię energii. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, to jest to genialny czas na tego typu decyzje.

W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na sport. Układy konstelacji oznajmiają, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu.

Jowisz w kompozycji z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. W piątek rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany w tym dniu. Bliźnięta mają na początku tego tygodnia obserwować bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się okresie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie na pewno czwartek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Konstelacja Bliźniąt ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na życie bliskich. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj by pić umiarkowane ilości herbaty, wbrew pozorom napoje czasami oddziaływują znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Dlatego, że sami się cenimy nie spodziewajmy się od innych pomocy. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się czasie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższych dniach naucz się rozsądnie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. Skończ roztrząsać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ lada dzień mogą być przydatne. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać na ćwiczeniach. W myślach Bliźniąt pojawią się nowe idee finansowe. ...
więcej i więcej »

stopka