horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Byka

Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, dlatego zwróć szczególną uwagę na pomidory, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych.

Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że małe drobiazgi o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy.

W przyszłym okresie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na wypoczynek. Staraj się pić umiarkowane ilości herbaty, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu działają niematerialnie na Twój organizm. Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w środę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały.

Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. W piątek w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W wtorek nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Bliźniętom wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O ile myślisz o własnym biznesie, to jest na to genialny etap na tego typu działania. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno oczekiwanych roszad. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 45. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na podróże. Księżyc ustawi się w takim układzie względem Neptuna że wykonanie planów okaże się opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to jest to genialny etap na wiążące decyzje. Pewna kobieta w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć przyjaźni pomóż tej osobie. W zbliżającym się okresie próbuj więcej godzin przebywać z dzieckiem. W myślach Bliźniąt pojawią się świeże idee finansowe. ...
więcej i więcej »

stopka