horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Byka

Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć spokojniej pokazywać swoje przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Działasz tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Przestań analizować minione czasy, natomiast doceń to co teraz, i pielęgnuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty.

Nie przesiaduj godzinami przed telewizorem, lepiej udaj się na krótką wędrówkę w teren. Niedługo czeka Cię duchowa wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja opinia osób jest niepoprawna. Masz małą szansę zobaczyć pojedynczy, brakujący element do skomplikowanej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne.

Egzaltacja Marsa w znaku Bliźniąt która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć negatywnym wpływem. Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 14.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. Spotka Bliźnięta głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na sukces. Jeżeli ostatnio dosięgły Cię nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych pomocy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie mają pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Możesz spodziewać się niespodziewanej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. Nie siedź do późna przed laptopem, lepiej udaj się na długą wycieczkę po parku. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka