horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Byka

Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę.

W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. Saturn nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Merkury w układzie z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Za parę dni czeka Cię duchowa podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka osób będzie projekcją. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Bliźnięta mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu.

Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości i informacji. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Poczujesz, że dzięki pomocy koleżanek nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Na weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Masz pewną nadzieję odnaleźć pojedynczy, pasujący element do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Bliźniętom będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Niedobrym omenem może być stara książka w kieszeni umundurowanego człowieka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę rozważysz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty wyjazdu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, lepiej idź na aktywną wędrówkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

stopka