horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Byka

Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Bliźnięta mają zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały.

Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym dniu.

Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe zakupy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz małym zmianom zamiarów. Masz nikłą szansę odnaleźć pewien, brakujący element do pięknej mozaiki którą stanowi twój własny świat.

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Zapamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie ważne formalności. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci trudy, które doznałeś ostatnim czasy. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Bliźnięta mają nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. Mars, który często przynosi powodzenie Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Na weekend naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. Bliźniętom wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Ponieważ sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pozycja centralna Saturna w znaku Bliźniąt która niedawno miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym wpływem. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Nawet jeśli ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie jedynie własne wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Wenus że zrealizowanie postanowień okaże się nieznacznie przyspieszone. Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od innych szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka