horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Byka

Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Ponieważ sami się cenimy nie oczekujmy od innych pomocy.

Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie mają rzeczy niemożliwych do załatwienia. Bliźnięta mają w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych.

Niedobrym znakiem będzie odblask światła w szufladzie znajomego. W zbliżającym się okresie nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. Dla Bliźniąt ten tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać.

Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Bliźniętom długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie dzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci zbędnych zdarzeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Uważaj by pić nieco mniej wina, pamiętając że, płyny czasami działają w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje spotkania. Piątek to dobry okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Niedobrym omenem stanie się stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. Dzięki pozytywnemu układowi Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta poczuje, że przy pomocy znajomych nie mają spraw niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. O Bliźniętach, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę znajomy zepsuje Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Masz małą szansę odnaleźć ważny, brakujący kawałek do ciekawej układanki którą jest twoje życie. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje spotkania. ...
więcej i więcej »

stopka